Mapa strony    Kontakt
Nekrologi, kondolencje
Gazeta Wyborcza nekrologi, Gazeta Wyborcza kondolencje, Rzeczpospolita nekrologi, Rzeczpospolita kondolencje
Sunpress

Kondolencje wyróżnione

Przemyława Zakrzewskiego i Rodziny

  Drogiemu Koledze Przemysławowi Zakrzewskiemuwraz z rodziną wyrazy głębokiego współczuciaz powodu śmierci Brata składają Koleżanki i Koledzyz Krajowej Dyspozycji Gazu     czytaj więcej »

Dr Teresy Słowiak-Lewińskiej oraz Rodziny

  Wyrazy głębokiego współczuciaz powodu śmierci Ojca Pani Dyrektor Dr Teresie Słowiak-Lewińskiej oraz Rodzinie składają Zarząd i PracownicyFresenius Nephrocare Polska oraz Fresenius Medical Care Polska     czytaj więcej »

Krzysztofa Okarmusa i najbliższej Rodziny

Dyrektorowi Generalnemu Krzysztofowi Okarmus i najbliższej Rodzinie Wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Matki Składają: Zarząd i pracownicy Magna Automotive (Poland) sp. z o.o.     czytaj więcej »

Rodziny oraz Bliskich Pani Teresy Plut

Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci    dr. Teresy Pluty Rodzinie oraz Bliskim Składamy wyrazy głębokiego współczucia i słowa otuchy Zarząd wraz z pracownikami Apteki "Z Uśmiechem"     czytaj więcej »

Rodziny i Bliskich Teresy Pluty

" Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek A wspomnień nikt nam nie odbierze, Zawsze będą z nami" Rodzinie oraz Bliskim pragniemy złożyć wyrazy szczerego i głębokiego współczucia z powodu śmierci…     czytaj więcej »

Elwiry i Zdzisława Jakubowskich

Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek,a wspomnień nikt nam nie odbierze, zawsze będą z nami Elwirze i Zdzisławowi Jakubowskim wyrazy głębokiego współczucia i słowa otuchyz powodu śmierci Siostry składają Alina…     czytaj więcej »

Anny Krasnowskiej

  Pani Annie Krasnowskiej wyrazy współczucia z powodu śmierci Ojca składają pracownicy CityMedu     czytaj więcej »

Pana Dr Andrzeja Świderskiego i Rodziny

  Wyrazy głębokiego współczuciaz powodu śmierci Ojca Panu Dyrektorowi Dr Andrzejowi Świderskiemu oraz Rodzinie Składają Zarząd i PracownicyFresenius Nephrocare Polska oraz Fresenius Medical Care Polska     czytaj więcej »

Rodziny, Najbliższych oraz pracowników firmy

Z głębokim żalem żegnamy Grzegorza Peć wieloletniego Prezesa Heinz Glas Działdowo i Heinz Plastics Polska członka Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego Jego nagłe odejście to strata dla całego sektora kosmetycznego. Rodzinie,…     czytaj więcej »

Rodziny Krzysztofa Wędzonego

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Prof. dr hab. Krzysztofa Wędzonego Naszego Wspaniałego Szefa Rodzinie i Bliskim Zmarłego składamy szczere wyrazy współczucia Zespół Pracowni Farmakologii i Biostruktury Mózgu IF…     czytaj więcej »

Rodziny i Najbliższych Grzegorza Peć

Z wielkim smutkiem i poczuciem niepowetowanej straty, Żegnamy wspaniałego Człowieka, Prezesa firm Heinz Glas Działdowo i Heinz Plastics Polska Grzegorza Peć Składamy wyrazy serdecznego współczucia Rodzinie i Najbliższym Biuro Polskiego…     czytaj więcej »

Beaty Radzkiej

  Beatce Radzkiej wyrazy głębokiego współczucia po odejściu Mamy składają koleżanki i koledzy z Katedry ZZL ALK     czytaj więcej »

Rodziny i Najbliższych Danuty Walendziak

Rodzinie oraz Najbliższym wyrazy głębokiego współczucia i żaluz powodu śmierci Danuty Walendziak Składają Adwokaci oraz pracownicy Kancelarii Adwokackiej     czytaj więcej »

Liliany Budkowskiej

Wyrazy głębokiego współczucia dla Liliany Budkowskiej z powodu śmierci Brata składają koleżanki z Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie.     czytaj więcej »

Cezarego Walkowiaka

Naszemu Koledze Cezaremu Walkowiakowi wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Żony Ewy składają koleżanki i koledzy z klasy w 49 LO w Warszawie     czytaj więcej »

Rodziny Michała Borkowskiego

  Są ludzie, których się nie zapomina i wspomnienia czasów, dni i chwil, które pozostają z nami na zawsze... Żegnaj     Michał   Gosia i Kasia   Składamy głębokie…     czytaj więcej »

Dr Jacka Molendy i Rodziny

Wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Córki Magdaleny Panu Dyrektorowi Dr Jackowi Molendzie oraz Rodzinie Składają Zarząd i Pracownicy Fresenius Nephrocare Polska oraz Fresenius Medical Care Polska     czytaj więcej »

Ewy Kraciuk

  Pani Ewie Kraciuk wyrazy szczerego współczucia z powodu śmierci Mamy składają Mieszkańcy Wspólnoty Marconich 5     czytaj więcej »

Marii Stence

"Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci" Wisława Szymborska Pani Marii Stence wyrazy głębokiego żalu i współczucia z powodu śmierci Brata składają Koledzy i Pracownicy z PGNiG Obrót…     czytaj więcej »

Rodziny i Najbliższych Jarosława Obudzińskiego

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość,że w dniu 19 października 2016 roku zmarł   Jarosław Obudziński Nasz wieloletni Kolega i Przyjaciel Rodzinie i Najbliższym wyrazy serdecznego współczucia składają Zarząd i pracownicyPracowni…     czytaj więcej »

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1054 55 następna »

Biuro Ogłoszen Prasowych SUNpress
53-431 Wrocław, Plac Pereca 3
Tel. 71 785 55 23, tel/fax/ 71 343 59 28

Gazeta Wyborcza nekrologi, Wyborcza nekrologi, Gazeta Wyborcza nekrolog, Wyborcza nekrolog, Gazeta Wyborcza kondolencje, Wyborcza kondolencje, Rzeczpospolita nekrologi, Rzeczpospolita nekrolog, Rzeczpospolita kondolencje, nekrologi Wyborcza Warszawa, nekrologi Gazeta Wyborcza, kondolencje Gazeta Wyborcza, nekrolog Wyborcza, nekrologi Wyborcza, nekrolog do Gazety Wyborczej, nekrolog w Gazecie Wyborczej, kondolencje Wyborcza, nekrologi Gazeta Wyborcza Warszawa, nekrologi Gazeta Wyborcza Wrocław,nekrologi Gazeta Wyborcza Poznań, nekrologi, nekrolog, kondolencje, nekrologi gazeta, nekrologi do gazety, nekrolog w gazecie, nekrolog do prasy, Gazeta Wyborcza cennik nekrologów, cena nekrologu w Gazecie Wyborczej, nekrologi Gazeta Wyborcza cennik,nekrologi Gazeta Wyborcza Łódź, nekrologi Warszawa, nekrologi Wrocław, nekrologi Poznań, nekrologi Łódź, nekrologi Bydgoszcz.

Zamów online nekrolog lub kondolencje w Gazecie Wyborczej. Publikacja nekrologu lub kondolencji w Gazecie Wyborczej w wydaniu papierowym oraz w internecie.

Nekrologi i kondolencje w Gazecie Wyborczej publikowane są z dnia na dzień.

Zamawiając emisja nekrologu lub kondolencji w Gazecie Wyborczej mogą wybrać Państwo wydanie ogólnopolskie Gazety Wyborczej lub złożyć zamówienie na nekrolog lub kondolencje do wydania regionalnego. Do wyboru mają Państwo 20 wydań regionalnych. Mogą Państwo zamówić nekrolog lub kondolencje w wydaniu wrocławskim Gazety Wyborczej, w wydaniu warszawskim Gazety Wyborczej, wydaniu poznańskim Gazety Wyborczej lub innych wydaniach regionalnych. Szczegółowy wykaz wydań regionalnych Gazety Wyborczej znajda Państwo w cenniku nekrologów i kondolencji.

Wycena nekrologu lub kondolencji w Gazecie Wyborczej odbywa się na podstawie ilości linii, jaką zajmuje nekrolog lub kondolencje. Jedna linia to ok. 2 mm. Do ceny nekrologu lub kondolencji w Gazecie Wyborczej wlicza się również linie puste, znaki graficzne, które przeważnie zajmują ok 3-4 linii oraz ramkę. Średniej wielkości nekrolog lub kondolencje w Gazecie Wyborczej zajmują ok. 20-25 linii tekstu. Koszt nekrologu lub kondolencji w Gazecie Wyborczej jest różny w zależności od miasta, w którym miałby się ukazać nekrolog lub kondolencje. Najniższa cena nekrologu lub kondolencji w Gazecie Wyborczej jest w Krakowie, najwyższa we Wrocławiu.

Zamieszczając nekrolog lub kondolencje w Gazecie Wyborczej mogą Państwo oprócz standardowego tekstu zamieścić w treści nekrologu lub kondolencji znak graficzny. Dzięki niemu nekrolog lub kondolencje zyskują ładniejszą oprawę graficzną i wyróżniają się na tle innych nekrologów i kondolencji.

Nekrologi i kondolencje w Gazecie Wyborczej publikowane są codziennie od poniedziałku do soboty. W większości przypadków emisja nekrologu lub kondolencji następuje z dnia na dzień. Wyjątkiem od tej reguły jest sytuacja, kiedy do Gazety Wyborczej spłynęła duża ilość nekrologów i kondolencji, w związku z powyższym brakuje miejsca na ich publikację. W takim przypadku staramy się poinformować Państwa o zaistniałej sytuacji i ustalamy inną datę publikacji nekrologu lub kondolencji w Gazecie Wyborczej.

Nekrolog w Gazecie Wyborczej mogą zamówić Państwo na strony z nekrologami lub złożyć zamówienie na 2 stronę redakcyjną. Na stronach z nekrologami mogą Państwo zamieścić treść nekrologu lub kondolencji o wielkości 80 x 300 mm, natomiast na 2 stronie redakcyjnej w Gazecie Wyborczej można zamówić nekrolog lub kondolencje o wielkości 19 lub 41 linii.

Zamówienie na nekrolog lub kondolencje w Gazecie Wyborczej mogą Państwo złożyć online – klikając w przycisk – zamów nekrolog/kondolencje w Gazecie Wyborczej. Mogą Państwo również przesłać treść nekrologu lub kondolencji, które chcieliby Państwo opublikować w Gazecie Wyborczej wysyłając zamówienie na adres e-mail: nekrologi@dogazety.pl.

Nekrolog lub kondolencje w Gazecie Wyborczej można zamówić również poprzez wysłanie zlecenia faksem na numer 71 343 59 28. Zamówienia na nekrolog lub kondolencje w Gazecie Wyborczej przyjmujemy 24h/7 dni, jednakże nasze Biuro Ogłoszeń pracuje w godzinach od 9.00 do 17.00, w związku z czym realizacja zamówienia na nekrolog lub kondolencje w Gazecie Wyborczej, które spłyną do nas po godz. 17.00 realizowane są dopiero następnego dnia roboczego. Poniżej przedstawiamy szczegółowy wykaz terminów przyjmowania przez nasze biuro nekrologów i kondolencji w Gazecie Wyborczej w wydaniu ogólnopolskim oraz w poszczególnych wydaniach regionalnych, przy założeniu że mają się one ukazać w Gazecie Wyborczej następnego dnia.

 • Gazeta Wyborcza – wydanie ogólnopolskie – zamówienie złożone najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym ukazanie się nekrologu/kondolencji do godz. 14.00 (strony nekrologowe) lub do 11.30 (strony redakcyjne);

 • Gazeta Wyborcza -nekrologi/kondolencje stołeczne – zamówienie złożone najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym ukazanie się nekrologu/kondolencji do godz. 16.30;

 • Gazeta Wyborcza -nekrologi/kondolencje Białystok - zamówienie złożone najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym ukazanie się nekrologu/kondolencji do godz. 15.00;

 • Gazeta Wyborcza -nekrologi/kondolencje Bydgoszcz-Toruń - zamówienie złożone najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym ukazanie się nekrologu/kondolencji do godz. 16.00

 • Gazeta Wyborcza -nekrologi/kondolencje Częstochowa - zamówienie złożone najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym ukazanie się nekrologu/kondolencji do godz. 15.00

 • Gazeta Wyborcza -nekrologi/kondolencje Trójmiasto - zamówienie złożone najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym ukazanie się nekrologu/kondolencji do godz. 16.00

 • Gazeta Wyborcza -nekrologi/kondolencje Katowice - zamówienie złożone najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym ukazanie się nekrologu/kondolencji do godz. 16.00

 • Gazeta Wyborcza -nekrologi/kondolencje Kielce - zamówienie złożone najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym ukazanie się nekrologu/kondolencji do godz. 14.00

 • Gazeta Wyborcza -nekrologi/kondolencje Kraków - zamówienie złożone najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym ukazanie się nekrologu/kondolencji do godz. 16.00

 • Gazeta Wyborcza -nekrologi/kondolencje Lublin - zamówienie złożone najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym ukazanie się nekrologu/kondolencji do godz. 15.00

 • Gazeta Wyborcza -nekrologi/kondolencje Łódź - zamówienie złożone najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym ukazanie się nekrologu/kondolencji do godz. 16.00

 • Gazeta Wyborcza -nekrologi/kondolencje Olsztyn- zamówienie złożone najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym ukazanie się nekrologu/kondolencji do godz. 15.00

 • Gazeta Wyborcza -nekrologi/kondolencje Opole- zamówienie złożone najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym ukazanie się nekrologu/kondolencji do godz. 15.00

 • Gazeta Wyborcza -nekrologi/kondolencje Płock- zamówienie złożone najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym ukazanie się nekrologu/kondolencji do godz. 15.00

 • Gazeta Wyborcza -nekrologi/kondolencje Poznań- zamówienie złożone najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym ukazanie się nekrologu/kondolencji do godz. 15.00

 • Gazeta Wyborcza -nekrologi/kondolencje Radom- zamówienie złożone najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym ukazanie się nekrologu/kondolencji do godz. 15.00

 • Gazeta Wyborcza -nekrologi/kondolencje Rzeszów- zamówienie złożone najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym ukazanie się nekrologu/kondolencji do godz. 13.00

 • Gazeta Wyborcza -nekrologi/kondolencje Szczecin- zamówienie złożone najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym ukazanie się nekrologu/kondolencji do godz. 15.00

 • Gazeta Wyborcza -nekrologi/kondolencje Wrocław- zamówienie złożone najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym ukazanie się nekrologu/kondolencji do godz. 16.00

 • Gazeta Wyborcza -nekrologi/kondolencje Warszawa- zamówienie złożone najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym ukazanie się nekrologu/kondolencji do godz. 16.30

 • Gazeta Wyborcza -nekrologi/kondolencje Zielona Góra- zamówienie złożone najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym ukazanie się nekrologu/kondolencji do godz. 15.00

Wszystkie zamówione przez naszą stronę nekrologi lub kondolencje do Gazety Wyborczej publikujemy również na naszej stronie internetowej oraz na stronie www.nekrologi.wyborcza.pl